Havlíčkův Brod

Web: www.jsns.cz/projekty/jeden-svet/seznam-filmu


Termín: 18.-22. 3. 2019


Promítací místo:

Klub OKO, Smetanovo nám. 30


Jak se přihlásit?

Nahlédněte do letošní nabídky filmů v seznamu filmů a vyberte si, zda máte zájem o:

Až si vyberete projekci, kontaktujte mě e-mailem na jedensvethavlickuvbrod@gmail.com (do kopie případně přidejte můj osobní email katerinakadlecovahb@seznam.cz) nebo telefonem 720 337 305.

Program nemáme daný, tvoříme jej podle Vašich objednávek, takže čím dříve se přihlásíte, tím spíš Vám budeme moci vyhovět jak časově, tak s typem projekce. Promítáme vždy od 8:30, 10:30 a 13:00.


Jak probíhají projekce?

Projekce pro děti: ta obsahuje tři krátké dokumenty, každý cca 15-20 min a po každém dokumentu následuje krátká diskuse, kdy se žáků ptáme, co ve filmu viděli, jak na ně film působil a na další otázky vztahující se k filmu.

 

Projekce pro studenty: jedná se o film, který má okolo šedesáti minut (letos je nabídka opravdu skvělá, takže máte z čeho vybírat :-). Po zhlédnutí filmu následuje diskuse o filmu. Snažíme se sehnat pro žáky hosta, který jim bude schopen na jejich dotazy odpovědět lépe, než bychom byli schopni my moderátoři, tedy odborníka na dané téma. V uplynulých letech se nám osvědčilo zajistit hosta po Skypu, tedy že jej studenti vidí na obrazovce a mohou se ho na cokoli ptát a my debatu jen moderujeme.


Jaká je cena?

Cena vstupného pro žáka je 40 Kč.
Pedagogický doprovod má vstup zdarma.

 

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT


Kontaktní osoba: Kateřina Dubnová 
Telefon: 720 337 305
E-mail: katerinakadlecovahb@seznam.cz


FBwww.facebook.com/JedenSvetHavlickuvBrod/