Havlíčkův Brod

Termín: 9. - 13. 4. 2018


Jak se přihlásit?

Nahlédněte do letošního seznamu filmů a vyberte si, zda máte zájem o

Až si vyberete projekci, kontaktujte nás emailem na jedensvethavlickuvbrod@gmail.com (do kopie případně přidejte email katerinakadlecovahb@seznam.cz) nebo telefonem 720 337 305.

Program nemáme daný, tvoříme jej podle Vašich objednávek. Čím dříve se přihlásíte, tím spíš Vám budeme moci vyhovět jak časově, tak typem projekce. Promítáme vždy od 8:30, 10:30 a 13:00.

Jak probíhají projekce?

Projekce pro děti: obsahuje tři krátké dokumenty, každý cca 15-20 min a po každém dokumentu následuje krátká diskuse, kdy se žáků ptáme, co ve filmu viděli, jak na ně film působil a na další otázky vztahující se k filmu.

Projekce pro studenty: jedná se o film, který má okolo šedesáti minut. Po zhlédnutí filmu následuje diskuse o filmu. Snažíme se sehnat pro žáky hosta - odborníka na dané téma, který jim bude schopen na jejich dotazy odpovědět lépe, než bychom byli schopni my jako moderátoři. V uplynulých letech se nám osvědčilo zajistit i hosta po Skypu, tedy že jej studenti vidí na obrazovce a mohou se ho na cokoli ptát a my debatu moderujeme.

Jaká je cena?

Cena vstupného pro žáka je 40 Kč. Pedagogický doprovod má vstup zdarma.


Kontaktní osoba: Kateřina Dubnová 
Telefon: 720 337 305
E-mail: katerinakadlecovahb@seznam.cz


FBwww.facebook.com/JedenSvetHavlickuvBrod/