Jak se zapojit krok za krokem

1. krok
Na webových stránkách Týdnů mediálního vzdělávání (konají se v období od 21. května do 29. června) si vyberte, jestli pozvete novináře či mediálního odborníka na debatu se studenty, nebo upřednostníte seminář od partnerské organizace, která se mediálnímu vzdělávání dlouhodobě věnuje.

2. krok
Vyplňte přihlašovací formulář, který naleznete níže. Usnadníte tak organizaci debaty či semináře na Vaší škole.

3. krok
Nyní vyčkejte, než se Vám ozveme s dalšími informacemi.

4. krok

Jakmile si potvrdíme konkrétní termín debaty či semináře, spojte se se svým hostem či organizací a domluvte si podrobnosti (konkrétní hodinu příjezdu, počet studentů, technické zajištění setkání – PC, projektor apod.)

Naše doporučení:

  • Rádi bychom oslovili co největší počet studentů, proto bychom uvítali účast více tříd najednou, které se do debaty či semináře zapojí. Neváhejte pozvat na debatu s novinářem třeba i rodiče studentů.
  • Umožněte studentům před samotnou debatou či seminářem zhlédnout jeden z nabízených dokumentárních filmů, kterými jsou Mimořádná zpráva a Co dokáže lež. Studenti se poté budou moci zeptat na věci, které je k tomu zajímají, svého hosta či přednášejícího z partnerské organizace. Oba filmy vám zdarma zašleme na DVD.
  • Uvítáme, pokud budete během setkání pořizovat fotodokumentaci a napíšete nám, jak Vaše debata s hostem či seminář probíhal.

Před vyplněním formuláře se přihlaste do svého JSNS.CZ profilu.

Chci se přihlásit