Jak se zapojit do Týdnů mediálního vzdělávání

1. krok

Projděte si nabídku a vyberte si, zda pozvete novináře na debatu se žáky nebo vyrazíte na exkurzi do redakce. 

2. krok 

Vyplňte poptávkový formulář níže, který nám usnadní organizaci debaty či exkurze. Zajímají nás zejména možné termíny, preferovaná redakce a předpokládaný počet účastníků akce.  

3. krok 

Nyní vyčkejte, než se vám ozveme s dalšími informacemi.  

4. krok: debata s novinářem

Upozornění: Kapacita debat je momentálně naplněna a nadále se můžete hlásit jako náhradníci.

Jakmile si potvrdíme konkrétní termín debaty, propojíme vás s vaším hostem. Na vás nyní je kontaktovat vašeho hosta a domluvit si podrobnosti (konkrétní hodinu příjezdu, počet studentů, technické zajištění setkání – PC, projektor apod.) Podívejte se na Tipy, jak se připravit na debatu s novinářem

5. krok: exkurze v redakci

Upozornění: Kapacita exkurzí je momentálně naplněna a nadále se můžete hlásit jako náhradníci.

Pokud jste zažádali o exkurzi, potvrdíme termín konání a počet účastníků a poté už vás propojíme přímo s organizátorem exkurze v redakci, se kterým se domluvíte na podrobnostech (konkrétní hodinu příjezdu, místo srazu, kontaktní osobu apod.).

 

Pokud na debatu ani exkurzi nemáte momentálně kapacity, můžete se připojit k živě vysílané úvodní debatě nebo žákům promítnout film o zpravodajství a zařadit do výuky některou z aktivit doporučených u každého filmu.

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište nám na e-mail: tmv@jsns.cz, nebo volejte na tel.:+420 731 690 964 (dostupné po-pá od 10:00–16:00)

 

Před vyplněním formuláře se přihlaste do svého JSNS.CZ profilu.

Chci se přihlásit

Jste u nás poprvé? Registrace vám zabere jen pár minut.

Chci se zaregistrovat