Jak se zapojit do Týdnů mediálního vzdělávání 2022

Přihlašování do Týdnů mediálního vzdělávání je zdarma a je možné po celou dobu jejich konání, a to od 9. května do 17. června.

 

1. krok

Pečlivě si prostudujte nabídku letošních Týdnů mediálního vzdělávání a vyberte si, jaký materiál či aktivitu plánujete během konání TMV využít.

2. krok

Přihlaste se přes formulář níže, kde nám mimo jiné dáte vědět, co byste si přáli do bonusového balíčku, který posíláme každému přihlášenému vyučujícímu.

3. krok

Naplánujte si, kdy se ve výuce se svými žáky budete mediálnímu vzdělávání věnovat.

4. krok

Dejte nám vědět, jak se vám s materiály pracovalo. Na konci TMV Vám zašleme dotazník zpětné vazby a budeme rádi za váš názor.

Před vyplněním formuláře se přihlaste do svého JSNS.CZ profilu.

Chci se přihlásit

Jste u nás poprvé? Registrace vám zabere jen pár minut.

Chci se registrovat

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.