Pomoz nám vytvořit online kurz a získej odměnu

Připravujeme jedinečný online kurz, pomocí kterého se budou mladí lidé (jako třeba Ty 😊) učit o médiích. A potřebujeme mladé lidi (jako třeba Tebe), kteří nám s tvorbou pomůžou. Občas totiž budeme potřebovat poradit, znát Tvůj názor nebo něco otestovat. Prostě nic těžkého!


Koho hledáme?

Studenty z celé České republiky ve věku 13–17 let.

Jak to bude probíhat?

Během 1. pololetí letošního školního roku Ti jednou za čas pošleme online dotazník, Ty ho během dvou dnů vyplníš (bude to trvat max. 10 minut) a je to! Na konci pololetí Ti jako poděkování pošleme odměnu!

Na co se budeme ptát?

V dotazníku můžou být otázky týkající se médií, Tvých názorů nebo toho, jak trávíš čas online. Můžeme se Tě zeptat, jaké smajlíky nejčastěji posíláš v chatu. Anebo jestli spíš používáš slovo smajlík, či emotikon. Nečekají tě žádné vědomostí otázky. A všechny Tvé odpovědi budou anonymní!

Co z toho budeš mít?

  • Pět nejaktivnějších studentů získá finanční odměnu.
  • Dostaneš od nás balíček dárkových předmětů s logem JSNS a organizace Člověk v tísni včetně překvapení (pokud během prvního pololetí odpovíš alespoň na 5 formulářů, které Ti pošleme).
  • A hlavně! Budeš u zrodu unikátního vzdělávacího projektu, který bude dostupný pro všechny studenty v Česku. To chceš!

Jak se můžeš zapojit?

Abychom Ti mohli posílat dotazníky, potřebujeme na Tebe nějaký kontakt. A také potřebujeme vědět, kolik je Ti roků a tak. Vytvořili jsme proto Studentský panel JSNS. Můžeš se do něj přihlásit přes následující odkaz:

 

Přihlásit se do Studentského panelu JSNS


Kdo a co je JSNS?

Jsme JSNS, vzdělávací program organizace Člověk v tísni. Prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přinášíme do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Věnujeme se mediálnímu vzdělávání, ale také třeba lidským právům, moderním československým dějinám nebo evironmentálním tématům.

 

V případě dotazů napiš na e-mail adela.silesova@jsns.cz.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.