Mediální vzdělávání

Mediální ring 2

Pětidílný pořad Mediální ring 2 otevírá atraktivní formou pět důležitých témat mediálního vzdělávání – sociální sítě, zpravodajství, reklama a marketing, dezinformace a kyberbezpečí. Součástí každého dílu je úvod do tématu, anketa mezi žáky, analýzy vybraných kauz a vystoupení mediálního odborníka. Pořadem provází dvojice mladých herců, novinář Martin Veselovský a také populární youtuber Kovy. S ním je možné se setkat také v Kovyho mediálním ringu –nejsledovanějším mediálněvzdělávacím pořadu portálu JSNS.CZ. Jednotlivá videa pořadu Mediální ring 2 mezi sebou nejsou obsahově provázaná, není tedy nutné je sledovat v pevně daném pořadí, každý díl je samostatnou audiovizuální lekcí.

V roce 2022 vznikla interaktivní série Online kurzy mediálního vzdělávání, která navazuje na témata Mediálního ringu 2 a využívá úryvky z jeho dílů.

Online kurzy mediálního vzdělávání

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.