Přijďte se svou třídou na finálovou debatu Hledá se LEADr.

19.4.2017 / Hledá se

Zveme vás a vaše studenty a studentky na finálovou debatu soutěže Hledá se LEADr, kterou bude i letos moderovat Václav Moravec. Debata se uskuteční v úterý 25. 4. 2017 od 15:15 h a bude trvat hodinu. Konat se bude v Art & Event Gallery Černá Labuť v Praze (Na Poříčí 1067/25).

Akce je vhodná především pro studenty od 15 let, kteří se chtějí podívat na debatu mladých aktivních lidí a třeba se nechat inspirovat pro vlastní aktivity. Celý duel bude natáčen a následně vysílán jako jeden z dílů pořadu Hledá se LEADr. na Stream.cz, kde již nyní můžete zhlédnout první dva díly.

Debata je veřejná, nicméně je vhodná registrace z důvodu omezené kapacity.Přihlásit vás i vaše studenty na akci můžete skrze krátký formulář přístupný zde: https://www.jsns.cz/debata-leadr.

Pokud se rozhodnete se svou třídou přijet, jsme schopni vám i studentům proplatit jízdné. Pokud nejste z Prahy a dokázali byste zaplnit celý autobus, můžeme vám takovou dopravu zprostředkovat.

Těšíme se na viděnou na debatě.

Soutěží Hledá se LEADr. chceme motivovat mladé lidi k tomu, aby se aktivně zajímali o politiku a případně do ní i vstupovali. Během jednotlivých kol se soutěžící potkávají s politiky, jezdí na stáže do zastupitelstev, hledají řešení různých situací a mnoho dalšího. Každý účastník do soutěže navíc vstupuje s vlastním projektem, kterým chce měnit své okolí. Debata dvou finalistů je vyvrcholením celé soutěže.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.