Přihlaste se do týmových projektů Kdo jiný?

3.5.2017 / Kdo jiný?

Chcete, aby z vašich žáků a studentů vyrostli aktivní občané, kteří se budou umět postavit za správnou věc? Hledáme dvacítku týmů, které se v příštím školním roce zapojí do týmových projektů Kdo jiný?

Každý může zlepšovat věci ve svém okolí a každodenním životě. Věříme, že mladí lidé se umí k řadě výzev postavit přímo. Štve vaše žáky nějaký problém? Nedopusťte, aby na něj jen nadávali. Ukažte jim, jak ho vyřešit. Protože když ne vy, tak kdo jiný?

I na školní rok 2017/2018 chystáme sérii workshopů a setkání, kde se budou žáci a studenti učit, jak co nejlépe realizovat veřejně prospěšný projekt a dovést ho do zdárného konce.

Pražské školy se mají možnost zapojit s projekty tematicky zaměřenými na sociokulturní odlišnosti, mimopražské pak s projekty z oblasti životního prostředí.

Přihlášku vyplňte na stránkách Kdo jiný? do 31. května.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.