Zveme vás na večer plný InspiRACE 30.9. v Prostoru 39

21.9.2022

Zveme vás na večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí, a to 30. září 2022 od 17:00 v Prostoru 39.

Během večera osm hostů představí, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ. 

S vystupujícími a dalšími hosty se účastníci budou moci po prezentacích potkat nad občerstvením od Kuchařek bez domova, popovídat si a získat tak i motivaci k vlastní akci.

V prostorách bude ke shlédnutí výstava Stejné příběhy, jiná jména. Výstava poukazuje na podobnost osudů odpůrců komunismu v Československu s příběhy lidí, kteří se v současné době zasazují o dodržování lidských práv, svobodu, demokracii a právní stát v zemích postsovětského regionu.

Večerem bude provázet herec Ondřej Cihlář

Akce je veřejná, účast je zdarma. Zaregistrujte se tady.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.