Podzimní setkání organizátorů filmových klubů se blíží

1.10.2012 / Filmové kluby

Po prázdninách se opět rozjíždějí studentské filmové kluby. Kromě tradičně bohaté filmotéky Jednoho světa na školách, která byla opět rozšířena o nové zajímavé tituly, vás čeká řada dalších akcí. V první půlce října například proběhne další z pravidelných setkání organizátorů filmových klubů. Už teď se můžete těšit na vzájemné setkávání a vyměňování si cenných zkušeností, zajímavé a inspirativní workshopy, projekce filmů a následné diskuse. Přejeme příjemné zahájení nového školního roku a těšíme se na další společnou spolupráci!

Další z pravidelných setkání organizátorů filmových klubů Jeden svět na školách proběhne 12.14. října v Praze. Těšit se už tradičně můžete na setkání a výměnu zkušeností s ostatními klubaři, zajímavé projekce, diskuse s hosty a samozřejmě i užitečné workshopy. Věnovat se budeme například reflexím filmů, diskusím po projekcích a dalším otázkám, které považujete pro svoji roli organizátorů filmových klubů za důležité. Máte se na co těšit!

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.