Podzimní setkání organizátorů filmových klubů se blíží

1.10.2012 / Filmové kluby

Po prázdninách se opět rozjíždějí studentské filmové kluby. Kromě tradičně bohaté filmotéky Jednoho světa na školách, která byla opět rozšířena o nové zajímavé tituly, vás čeká řada dalších akcí. V první půlce října například proběhne další z pravidelných setkání organizátorů filmových klubů. Už teď se můžete těšit na vzájemné setkávání a vyměňování si cenných zkušeností, zajímavé a inspirativní workshopy, projekce filmů a následné diskuse. Přejeme příjemné zahájení nového školního roku a těšíme se na další společnou spolupráci!

Další z pravidelných setkání organizátorů filmových klubů Jeden svět na školách proběhne 12.14. října v Praze. Těšit se už tradičně můžete na setkání a výměnu zkušeností s ostatními klubaři, zajímavé projekce, diskuse s hosty a samozřejmě i užitečné workshopy. Věnovat se budeme například reflexím filmů, diskusím po projekcích a dalším otázkám, které považujete pro svoji roli organizátorů filmových klubů za důležité. Máte se na co těšit!

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.