Slavnostní zahájení Příběhů bezpráví 2012

2.11.2012 / Příběhy bezpráví

Včera 1. listopadu 2012 proběhlo slavnostní zahájení projektu Příběhy bezpráví. Ve zcela zaplněném sále pražského kina Lucerna byli přítomni ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg, ministr školství Petr Fiala, náměstek ministra obrany Michael Hrbata, hosté z řad politických vězňů, undergroundu, disentu, filmových tvůrců, učitelů a žáků.

Součástí večera bylo udílení Cen Příběhů bezpráví 2012. Dále byla představena výstava Příběhy bezpráví – z místa, kde žijeme, která je zdarma k vidění od 2.–30. listopadu 2012 v Langhans – Centru Člověka v tísni. Nechyběla ani živá hudba, letos v podání legendární undergroundové skupiny DG307. Hřebem večera se stala premiéra dokumentárního filmu České děti, který svým osobitým zpracováním a originální hudbou sklidil u publika velký aplaus. Fotografie ze zahájení si můžete prohlédnout zde.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.