Jak jsme se měli na setkání

16.10.2012 / Filmové kluby

Minulý víkend v Praze proběhlo setkání organizátorů filmových klubů. Celé setkání jsme odstartovali v Langhansu předpremiérovou projekcí filmu České děti, po které následovala diskuse s bývalým disidentem Petrem Placákem. Druhý den byl hlavně ve znamení diskusí a workshopů v Goethe centru. Začali jsme dopoledním diskusním blokem o fungování klubů, ze kterého vzešla celá řada zajímavých a inspirativních nápadů. Na odpoledním workshopu jsme všichni měli příležitost prohloubit si svoje znalosti a dovednosti ve vedení diskuse, reflexe filmů a umění prezentace.

Následovala reflexe Studentských voleb 2012 a prezentace expertky na sociální integraci. Po podvečerním přesunu do Langhansu se s námi přišla podělit o své cenné zkušenosti bývalá klubačka Karolína Chloubová, a aby toho nebylo málo, tak na závěr jsme si ještě promítli film Z popelnice do lednice, který je nově k dispozici pro klubové projekce. A poslední den setkání byl ve znamení workshopu Marka Prchala zaměřeného na tvorbu kampaní a využívání nových médií. Celé setkání provázela přátelská a uvolněná atmosféra, za kterou všem zúčastněným děkuji!

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.