Jak jsme se měli na setkání

16.10.2012 / Filmové kluby

Minulý víkend v Praze proběhlo setkání organizátorů filmových klubů. Celé setkání jsme odstartovali v Langhansu předpremiérovou projekcí filmu České děti, po které následovala diskuse s bývalým disidentem Petrem Placákem. Druhý den byl hlavně ve znamení diskusí a workshopů v Goethe centru. Začali jsme dopoledním diskusním blokem o fungování klubů, ze kterého vzešla celá řada zajímavých a inspirativních nápadů. Na odpoledním workshopu jsme všichni měli příležitost prohloubit si svoje znalosti a dovednosti ve vedení diskuse, reflexe filmů a umění prezentace.

Následovala reflexe Studentských voleb 2012 a prezentace expertky na sociální integraci. Po podvečerním přesunu do Langhansu se s námi přišla podělit o své cenné zkušenosti bývalá klubačka Karolína Chloubová, a aby toho nebylo málo, tak na závěr jsme si ještě promítli film Z popelnice do lednice, který je nově k dispozici pro klubové projekce. A poslední den setkání byl ve znamení workshopu Marka Prchala zaměřeného na tvorbu kampaní a využívání nových médií. Celé setkání provázela přátelská a uvolněná atmosféra, za kterou všem zúčastněným děkuji!

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.