Vítejte na našem novém webu

7.2.2013 / JSNS

Připravili jsme pro vás nový audiovizuální vzdělávací portál. Zásadní novinkou jsou audiovizuální výukové lekce, které obsahují filmy a další výukové a doprovodné materiály. Jejich výhodou je, že jsou nyní pro uživatele dostupné online. Po zaregistrování a přihlášení budete mít zdarma přístup do celé naší databáze a veškeré materiály budete moci používat přímo ve svých hodinách. Vzdělávací portál je určen pro pedagogy a organizátory Studentských filmových klubů Jeden svět na školách. Doufáme, že pro vás bude nový web přehledný a že se vám s ním bude dobře pracovat.

Na novém webu naleznete veškeré informační texty, na které jste byli doposud zvyklí. Navíc ale také audiovizuální výukové lekce, které jsou koncipovány jako komplexní výukový balíček (film, aktivity do hodin, otázky a odpovědi k filmu, doprovodné materiály).

Pro práci s našimi filmovými a výukovými materiály je třeba se zaregistrovat. Pokud si nebudete s registrací vědět rady kontaktujte na naší help lince 226 200 433.

Nejčastější dotazy najdete zpracované v sekci FAQ.

Na stránkách nového webu se stále pracuje. Prosíme omluvte případné komplikace.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.