Jak probíhaly Studentské prezidentské volby? Podívejte se na krátká videa ze škol!

5.2.2013 / Studentské volby

Studentské i reálné prezidentské volby jsou za námi. Ohlédněte se za těmi studentskými prostřednictvím krátkých videií přímo od vás ze škol! Kromě naší krátké videoreportáže naleznete videa přímo od studentů a učitelů. Všem, kteří zveřejnili svá videa děkujeme.

videoreportáže přímo od studentů

Jak hlasovali studenti na Biskupském Gymnáziu v Brně a co si o výsledcích myslí vám  prozradí následující video.

 
Youtube video

Velmi povedenou reportáž ze Studentských prezidentských voleb natočili studenti z Gymnázia Frýdlant nad Ostravicí. Z téhož gymnázia je i další reportáž, kde se dozvíte, co si studenti a učitelé myslí o přímé volbě prezidenta a dalších souvisejících otázkách.

 
Video na Youtube

Jaká byla atmosféra při Studentských prezidentských volbách na Gymnáziu Ostrov se podívejte zde. Všem, kteří se podíleli na přípravě videií i všem účinkujícím děkujeme za jejich aktivitu!

 

Pokud jste realizovali podobná videa či akce během Studentských prezidentských voleb a rádi byste se o ně podělili, dejte nám o sobě vědět (kontakt: jana.havlickova@jsns.cz, +420 739 320 443).

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.