Nominujte jsns.cz do Křišťálové lupy

22.8.2013 / JSNS / Příběhy bezpráví / Kdo jiný? / Filmové kluby

Pro učitele a žáky jsme vytvořili jedinečný audiovizuální vzdělávací portál. S jeho pomocí mohou nyní pracovat s materiály Jednoho světa na školách online. Novinkou na našem webu jsou tzv. audiovizuální lekce, které jsou koncipovány jako hotové výukové balíčky. Obsahují vždy dokumentární film nebo sociální spot, doporučené aktivity pro práci v hodinách a další informační a doprovodné materiály.

Pro pedagogy a žáky jsou naše materiály dostupné ihned a mohou s nimi pohodlně pracovat v elektronickém prostředí. 

Registrace na náš výukový portál je zdarma a uživatelé si mohou v tuto chvíli vybrat z 62 filmů řazených podle témat a nabídku našich výukových materiálů budeme dále rozšiřovat.

Pokud se Vám náš web líbí, nominujte jej prosím do 1. září v anketě Křišťálová lupa 2013. Stačí napsat jsns.cz do jedné nebo více kategorií (Zájmové weby, Obsahová inspirace či Projekt roku) a vyplnit svůj email. Děkujeme za Vaše hlasy.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.