Přejeme hezké vánoce a vše nej do roku 2014

17.12.2013 / JSNS

Vážení a milí pedagogové, děkujeme za spolupráci a podporu, kterou jste nám projevovali v letošním roce. Velice si vážíme toho, že naše materiály používáte při výuce a že se hojně zapojujete do našich projektů.

Rovněž Vám chceme poděkovat, že jste navštěvovali naše semináře, podíleli se na tvorbě nových výukových materiálů a odpovídali na naše evaluační dotazníky, které pro nás představují důležitou zpětnou vazbu.

V následujícím roce budeme pokračovat v práci na nových audiovizuálních lekcích využitelných online přímo ve výuce a samozřejmě budeme pokračovat v našich projektech, do nichž se společně se svými žáky můžete zapojit.

Doufáme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na další spolupráci. Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku šťastné vykročení.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.