Vyberte si film na projekci pro učitele

18.2.2014 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Během festivalu dokumentárních filmů Jeden svět nezapomínáme ani na spolupracující učitele. Stejně jako vloni jsme pro vás připravili neformální setkání spojené s projekcí a debatou. Tentokrát je na vás, jaký film vám promítneme.

Na výběr máte ze dvou filmů a pro svého favorita můžete hlasovat přes dotazník, kde se podle anotací také dozvíte, o čem snímky jsou. Hlasovat můžete do 26. února.

V Mramorovém sále paláce Lucerna pro vás bude po projekci a debatě připraven raut, během kterého se budete moci seznámit a neformálně pohovořit jak s členy týmu JSNŠ, tak také s ostatními pedagogy využívající naše materiály.

Pozvánku na setkání naleznete ZDE.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 6. 3. 2013 v kině Lucerna v Praze od 14.30 do 19.00. Prosím potvrďte svoji účast nejpozději do 28. 2. e-mailem na adresu katerina.majdiakova@jsns.cz.

Mimopražským učitelům bude proplaceno jízdné, prosím napište v tomto případě váš požadavek přímo do e-mailu.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.