Rozdávali jsme narozeninové dárky

10.3.2014 / JSNS

Náš vzdělávací portál jsns.cz oslavil první narozeniny. Při této příležitosti jsme během festivalu Jeden svět uspořádali jako poděkování pro naše registrované pedagogy projekci filmu, besedu se Šimonem Pánkem a slosování o zajímavé ceny.

Slosování a vyhlášení výherců proběhlo na setkání učitelů 6. března v  paláci Lucerna. Před neformálním setkáním s členy týmu Jednoho světa na školách a vyhlášením výherců zhlédli učitelé film Putinovy hry a poté debatovali s ředitelem Člověka v tísni Šimonem Pánkem o aktuální situaci v Rusku a na Ukrajině.

„Setkání a semináře, které pro nás učitele pořádáte, jsou pro mě velmi obohacující. A to nejenom profesně, že se setkám s ostatními kolegy-pedagogy, ale také mě nabíjejí energií do další práce,“ říká Jana Hlaváčková ze ZŠ Hostivař v Praze.

Podívejte se do naší fotogalerie, jak celé odpoledne probíhalo.

Seznam výherců naleznete v pdf formátu.

Děkujeme všem sponzorům, kteří poskytli ceny do slosování: firma Olympus, Divadlo Archa, nakladatelství Atlantis, firma Dacaffé.

 

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.