jsns.cz pedagogům a pro pedagogy

2.4.2014 / Vzdělávání vyučujících

Na našem vzdělávacím portálu jsns.cz chceme pedagogům poskytovat nejen praktické pomůcky do výuky, ale také přinášet další zajímavé informace, inspiraci a zábavu. V nové sekci Další vzdělávání pedagogů naleznete v tuto chvíli nabídku aktuálních seminářů, instruktážních filmů, videí, dokumentárních filmů a tipů pro projektové vyučování.

U příležitosti prvních narozenin našeho vzdělávacího portálu jsme během festivalu Jeden svět uspořádali setkání pro naše registrované pedagogy. Promítli jsme film Putinovy hry a uspořádali besedu s ředitelem společnosti Člověk v tísni Šimonem Pánkem. Také jsme připravili slosování o zajímavé ceny. Podívejte se do naší fotogalerie, jak celé odpoledne probíhalo. Podobná setkání, soutěže a slosování chystáme jako poděkování spolupracujícím pedagogům i do budoucna.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.