jsns.cz pedagogům a pro pedagogy

2.4.2014 / Vzdělávání vyučujících

Na našem vzdělávacím portálu jsns.cz chceme pedagogům poskytovat nejen praktické pomůcky do výuky, ale také přinášet další zajímavé informace, inspiraci a zábavu. V nové sekci Další vzdělávání pedagogů naleznete v tuto chvíli nabídku aktuálních seminářů, instruktážních filmů, videí, dokumentárních filmů a tipů pro projektové vyučování.

U příležitosti prvních narozenin našeho vzdělávacího portálu jsme během festivalu Jeden svět uspořádali setkání pro naše registrované pedagogy. Promítli jsme film Putinovy hry a uspořádali besedu s ředitelem společnosti Člověk v tísni Šimonem Pánkem. Také jsme připravili slosování o zajímavé ceny. Podívejte se do naší fotogalerie, jak celé odpoledne probíhalo. Podobná setkání, soutěže a slosování chystáme jako poděkování spolupracujícím pedagogům i do budoucna.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.