Debaty, návštěva zahraničních hostů, občanský aktivismus - i takové bude říjnové setkání klubáků

30.9.2014 / Filmové kluby

Organizátoři filmových klubů - mladí lidé, kterým svět kolem není jedno se opět setkají na víkend v Praze. Čeká je bohatý program!

Setkání klubáků proběhne od 17. do 19. října v Praze v Langhansu a v Americkém centru. Program bude bohatý. Klubáci se mohou těšit na projekce nových filmů z naší nabídky, debatu se zahraničními hosty a s odborníky a také na workshop o integraci cizinců podpořený Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Atmosféru hlavního města si užijí i díky hře po Praze zaměřené na občanský aktivismus a rozvojovou tématiku. Setkání organizátorů filmových klubů probíhá dvakrát do roka a mají se zde možnost setkat aktivní mladí lidé, kteří na své škole promítají dokumentární filmy a kterým není lhostejný svět kolem sebe. Pokud máte zájem vytvořit filmový klub i na vaši škole - kontaktujte koordinátorku projektu Adélu Skálovou, adela.skalova@jsns.cz

 

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.