Jsns.cz obsadil v Eduíně bronzovou příčku

26.11.2014 / JSNS

Náš audiovizuální vzdělávací portál jsns.cz pro učitele a žáky obsadil třetí místo v Ceně veřejnosti v soutěži o nejinovativnější počin v oblasti vzdělávání. Celkově získal přes 600 hlasů.

Oceňuji možnost využívat ucelené a tematicky rozmanité AV lekce včetně doplňujících materiálů,“ hodnotí nabídku portálu Kristýna Šeflová, učitelka dějepisu, základů společenských věd a němčiny ze SOŠ veterinární v Hradci Králové.

Portál do škol přináší prostřednictvím filmů a výukových aktivit aktuální témata a konkrétní příběhy. V současné chvíli nabízíme pedagogům a žákům na jsns.cz 126 audiovizuálních lekcí k různým tématům (zpracovaných výukových balíčků, obsahujících dokumentární film, zpracované aktivity do hodin a další doprovodné informační materiály). Letos jsme nově zařadili také AV lekce pro výuku přírodních věd a cizích jazyků a pro učitele jsme vytvořili sekci „Další vzdělávání pedagogů“. Na jsns.cz je registrováno již 3 000 uživatelů.

Děkujeme, že jste nám poslali svůj hlas a ocenili naši práci. Vážíme si toho.

Podívejte se na výsledky.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.