Učitelské lázně aneb Jak se stát architektem školy

24.6.2015 / JSNS

Kdo by po konci školního roku nepotřeboval lázně? Naši kolegové z programu Varianty pro vás připravili zážitkový pobyt, jehož cílem je především načerpat novou energii a inspiraci do dalšího školního roku.

Tématem letošních lázní je „stavitel“ školy. Chceme prozkoumat školu a všechny, kterých se týká, zjistit, jak si školu představují, co potřebují a co je pro to třeba udělat. Přijeďte prozkoumat školu nejen svýma očima, ale i očima vašich žáků, jejich rodičů i široké veřejnosti….

Akce je určena pedagogům základních a středních škol a koná se 23. – 25. srpna 2015 v Českém ráji. Místo bude upřesněno. Kapacita je 25 účastníků.

Zájemci o relaxaci přihlaste se nejpozději do 30. 6. 2015. Více informací včetně formuláře k přihlášení najdete na webu vzdělávacího projektu Varianty.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.