Prodlužujeme uzávěrku na Měsíc filmu na školách

6.10.2015 / Příběhy bezpráví

Nejste mezi 458 školami, které se už přihlásily do Měsíce filmu na školách? Právě pro vás jsme prodloužili uzávěrku přihlášek a můžete se tak i nadále přihlašovat.

Připomínáme, že v letošním ročníku můžete společně se svými žáky promítat dokument o okupaci a pozvat si hosta na besedu, pátrat po příběhu okupace ve vaší obci nebo si vybrat jakýkoliv jiný film z naší nabídky dokumentů o československých dějinách a k tématu si pozvat hosta.

Každá zapojená škola od nás zdarma dostane DVD Okupace ve filmových dokumentech, knihu Moskva posílá tanky a výstavu fotografií ze srpna 1968 U nás pomáhali taky.

Přihlašovat se můžete zde.

Pokud byste si nevěděli s něčím rady nebo se vám nedařilo přihlásit, rádi vám pomůžeme na emailové adrese info@pribehybezpravi.cz nebo na telefonním čísle 222 350 845.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.