První školící víkend bude nabitý

9.2.2016 / Hledá se

Během prvního třídenního workshopu v Praze se účastníci setkají s mnoha odborníky z oborů, které jsou pro realizaci jejich projektů stěžejní. Proběhne několik tematických workshopů, ale i individuálních konzultací s lektory ke konkrétním projektům účastníků. K závěru se uskuteční prezentace účastníků před porotou, kde by měli obhájit svou účast v projektu.

Tématy, se kterými se mladí, možná budoucí, leadři setkají, bude projektové plánování, které jim přiblíží projektový manager společnosti  EDUin Richard Lukáš.

Tématem komunikačních a argumentačních dovedností účastníky provede lektor z organizace Agora.

Spoluzakladatel iniciativy HateFree Culture a vedoucí projektu Press Start Jaroslav Valůch pomůže účastníkům s přehledem o problematice nových médií a vedení PR kampaní.

Workshop o fundraisingu a psaní grantů povede Veronika Divišová z neziskové organizace Sourcefabric.

Po této první zkoušce a intenzivním vstřebávání nových informací zůstane z původních 37 účastníků jen 15 vyvolených, kteří postoupí a budou dále zdokonalovat své kompetence pro pozici leadra.

 

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.