Hlasujte o filmu na speciální projekci pro vás vyučující

11.2.2016 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Během festivalu Jeden svět pro vás tradičně chystáme speciální projekci s debatou. Tentokrát zaměřenou na téma migrace, diskutovat přijde Šimon Pánek nebo Martin Rozumek. Hlasujte, který film pro vás máme promítat.

Na tradiční akci se setkáte nejen se svými kolegy a kolegyněmi, ale i s námi z Jednoho světa na školách.

Nyní můžete rozhodnout o tom, který film pro vás budeme promítat. Hlasovat můžete pro snímek Můj džihád, anebo Plavba přes tento dotazník, kde se podle anotací také dozvíte, o čem jsou. Hlasování je otevřeno do 23. února.

Na film bude navazovat panelová debata na téma migrace se Šimonem Pánkem, ředitelem Člověka v tísni, Martinem Rozumkem, ředitelem Organizace pro pomoc uprchlíků a dalšími hosty.

Setkání zakončíme neformálně - sklenkou vína v Langhans - Centru Člověka v tísni, které se v březnu tradičně mění ve festivalové centrum.

Přijďte zažít festivalovou atmosféru a sdílet své názory na téma, které hýbe společností. Akce se uskuteční v úterý 15. března 2016 od 13 do 18 hodin v Kině 35 ve Francouzském Institutu, Štěpánská 35, Praha 1 (kino mj. nabízí i celoroční projekce pro školy).

Prosím potvrďte svoji účast nejpozději do 8. března, e-mailem na adresu jan.kara@jsns.cz. Mimopražským učitelům můžeme proplatit jízdné, prosím napište v tomto případě požadavek přímo do e-mailu.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.