Nejvíce si mladí lidé cení konzultací s odborníky

24.2.2016 / Hledá se

Proběhlo první třídenní setkání potenciálních leadrů v Praze. Účastníci zažili intenzivní dny plné vzdělávacích workshopů a konzultací s odborníky, kdy si v hlavě tříbili své projekty.

Právě tyto konzultace hodnotí účastníci jako nejpřínosnější moment celého víkendu. Mezi konzultanty byla Jana Toužimská Boková z Člověka v Tísni, Tereza Jurečková ze sociálního podniku Pragulic, Martin Přikryl ze spolku Podhradí, Vratislav Filler ze sdružení Auto*matu, Jan Husák z ČRDM a Aleš Rumpel z festivalu Mezi patra.

Účastníci v mojí konzultační skupině měli zajímavé a někdy i odvážné nápady. S některými jsme museli nastavit záměr tak, aby byl víc reálný, ale stále splňoval vytyčený cíl. Stejně jako pro mě, myslím, bylo i pro ně přínosné své nápady na projekty s někým zkonzultovat, společně dopracovat a zamyslet se třeba i nad jejich prezentací, PR nebo fundraisingem,“ komentuje Jana Toužimská Boková.

Účastníci mohli s konzultanty probrat své projekty, zaměřit se na problematické oblasti, znovu se nad nimi zamyslet a pokusit se najít řešení. Velkou inspirací se konzultace staly podle všeho nejen účastníkům, ale i samotným odborníkům. 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.