PŘIPOJTE SE KE KAMPANI PROTI ZTRÁTĚ PAMĚTI

16.6.2016 / Příběhy bezpráví

Na konci června si připomeneme 25. výročí odchodu posledního sovětského vojáka z Československa. Přesto ruský vliv na našem území opět sílí. Na tuto situaci upozorňuje letošní ročník kampaně Proti ztrátě paměti, kterou již pošesté pořádáme. Její hlavní náplní je informování široké veřejnosti o aktuálních příkladech ruské intervence. Do kampaně s mottem „Vojáci odešli, agenti zůstávají“ se můžete zapojit i vy.

Stejně jako v minulých letech i letos cílíme kampaní především na veřejnost, nicméně pokud byste měli zájem, rádi vám poskytneme filmy věnující se ruskému vlivu v Evropě i do výuky. Přečtěte si  memorandum vyjadřující myšlenku letošní kampaně, podívejte se, jaké filmy nabízíme, a v případě, že se budete chtít zapojit, napište nám na info@pribehybezpravi.cz. Každému přihlášenému vyučujícímu poskytneme společně s filmy i noviny s články českých novinářů, kteří se zabývají vlivem současného Ruska na naši společnost.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.