Hledáme posily do našeho týmu!

25.10.2016 / JSNS

Baví vás projekty, kterým se v rámci Jednoho světa na školách věnujeme? Zajímáte se o vzdělávání a občanskou angažovanost? Pojďte  k nám pracovat! Hledáme do našeho týmu dvě posily na pozici koordinátor/ky vzdělávacích projektů.

Koordinátor/ka projektů na podporu občanské angažovanosti mladých lidí

koordinace Ceny Gratias Tibi, spolupráce na koordinaci projektů Hledá se LEADr., Studentské volby, Kdo jiný?, příprava metodických materiálů, organizace workshopů pro žáky a studenty, koordinace expertních skupin, tvorba komunikační strategie do škol, příprava a vedení projektů
 
Více infomací o této pozici najdete v nabídce volných míst společnosti Člověk v tísni
 
Koordinátor/ka vzdělávacích projektů s tématikou lidských práv a občanské angažovanosti
 
tvorba metodických materiálů, organizace seminářů pro učitele i studenty, komunikace s vyučujícími, tvorba komunikační strategie do škol, koordinace lektorů a expertů, příprava a vedení projektů
 
Více infomací o této pozici najdete v nabídce volných míst společnosti Člověk v tísni.
 
Životopisy můžete posílat do 7. 11. 2016. Těšíme se na vás!

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.