Hledáme posily do našeho týmu!

25.10.2016 / JSNS

Baví vás projekty, kterým se v rámci Jednoho světa na školách věnujeme? Zajímáte se o vzdělávání a občanskou angažovanost? Pojďte  k nám pracovat! Hledáme do našeho týmu dvě posily na pozici koordinátor/ky vzdělávacích projektů.

Koordinátor/ka projektů na podporu občanské angažovanosti mladých lidí

koordinace Ceny Gratias Tibi, spolupráce na koordinaci projektů Hledá se LEADr., Studentské volby, Kdo jiný?, příprava metodických materiálů, organizace workshopů pro žáky a studenty, koordinace expertních skupin, tvorba komunikační strategie do škol, příprava a vedení projektů
 
Více infomací o této pozici najdete v nabídce volných míst společnosti Člověk v tísni
 
Koordinátor/ka vzdělávacích projektů s tématikou lidských práv a občanské angažovanosti
 
tvorba metodických materiálů, organizace seminářů pro učitele i studenty, komunikace s vyučujícími, tvorba komunikační strategie do škol, koordinace lektorů a expertů, příprava a vedení projektů
 
Více infomací o této pozici najdete v nabídce volných míst společnosti Člověk v tísni.
 
Životopisy můžete posílat do 7. 11. 2016. Těšíme se na vás!

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.