Online rozhovor s Martinem Veselovským na téma "Povolání novinář"

11.5.2020 / Mediální vzdělávání

Aby studenti nepřišli v rámci Týdnů mediálního vzdělávání o debatu s novináři, připravili jsme pro vás online rozhovor s Martinem Veselovským! Sledujte živě rozhovor o tom, co všechno obnáší profese novináře, aneb "Ptejte se toho, kdo se vždycky ptá". Živý přenos proběhne v úterý 19. května od 10 hodin

Dozvíte se, jak se připravuje na rozhovory, co ho motivuje dělat dobře svoji práci, s jakými výzvami se ve svém profesním životě setkal nebo na jaké rozhovory rád vzpomíná? Nabídneme i pohled do fungování DVTV, úspěšné internetové televize, kterou spoluzakládal v roce 2014.

Debatu povede satirik, scénárista a mladý novinář Konstantin Sulimenko, který nyní působí v Seznamu a podílí se na pořadu Šťastné pondělí. Dříve moderoval svůj Youtubový pořad Hroty týdne.

Záznam online rozhovoru s Martinem Veselovským: 

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.