Hledáme dobrovolníky na pomoc s festivalovými projekcemi v Praze

23.1.2017 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Láká vás festivalový ruch a shon? Chtěli byste se podílet na organizaci největšího lidskoprávního filmového festivalu na světě? Podívat se na festival i ze zákulisí? Právě teď hledáme schopné a spolehlivé dobrovolníky a dobrovolnice. Přijďte získat nové zkušenosti a zážitky na filmovém festivalu!

Pomoc v pražských kinech budeme potřebovat od 6. do 16. března 2017. I letošní ročník přinese deset dní nabitých projekcemi zajímavých filmů, debatami o tématech dotýkajících se lidských práv, a chybět nebudou ani doprovodné akce. Toho všeho můžete být součástí, pokud se rozhodnete podpořit filmový festival Jeden svět!

Pokud se chcete stát dobrovolníkem na 19. ročníku MFF Jeden svět v Praze, nebo na dopoledních projekcích Jeden svět na školách, prosíme o vyplnění krátkého registračního formuláře: http://my.jedensvet.cz/cz/prihlaska-dobrovolnika

S dalšími podrobnostmi a termínem školení, které pro dobrovolníky a dobrovolnice připravujeme, se vám poté ozvou naše koordinátorky Ivana Linhartová (ivana.linhartova@jedensvet.cz) a Tereza Králová (t.kralova@jsns.cz).

Jako odměna a poděkování za pomoc při přípravě festivalu náleží dobrovolnicím a dobrovolníkům festivalová akreditace zdarma, kterou lze využívat během celého festivalu.

V případě Vašeho zájmu o pomoc na jednom z regionálních festivalů, kontaktujte přímo organizátory Jednoho světa ve Vámi vybraném městě.

Těšíme se na vás!

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.