Zveme vás na inspiRACE 15.10.

13.9.2021 / Kdo jiný?

V rámci projektu Kdo jiný? vás zveme na večer plný inspirace a zajímavých příběhů mladých lidí.

Během inspiRACE (čti inspirejs) se 15. října od 17h v Prostoru39 v rychlém sledu představí desítka (nejen) studentských projektů a iniciativ, které spojuje nadšení měnit své okolí k lepšímu a téma ochrany životního prostředí a udržitelnosti.

Budete mít možnost potkat se se zajímavými lidmi, poslechnout si desítku originálních prezentací a hlavně se inspirovat!

Těšit se můžete například na:

A další jména budeme postupně přidávat - sledujte stránku akce.

Nezapomeňte se registrovat.

Akce proběhne v souladu s aktuálními epidemiologickými opatřeními.

Akce se koná v rámci projektu "1Planet4All – Empowering youth, living EU values, tackling climate change" podpořeného z fondů Evropské unie. Evropská unie nenese zodpovědnost za obsah a průběh akce. Výhradní odpovědnost nesou realizátoři projektu.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.