Ocitli jste se se třídou na distanční výuce? Zpřístupněte filmy žákům

11.11.2021 / JSNS

Ocitli jste se se třídou v karanténě? Jste v důsledku hygienických opatření se svými žáky na distační nebo hybridní výuce (část ve třídě, část distančně)? I tak můžete nadále pracovat s nabídkou našeho audiovizuálního portálu, a to díky tlačítku "ZPŘÍSTUPNIT ŽÁKŮM".

Filmy a dokumenty z nabídky portálu JSNS.CZ můžete během distanční výuky svým žákum bezplatně a snadno zpřístupnit, a to pomocí tlačítka "Zpřístupnit žákům", které se nachází pod každou z našich lekcí. 

Jak na to? 

Všichni vyučující, kteří mají bezplatnou registraci na našem portále, mohou zpřístupnit jakýkoliv film. Po kliknutí na tlačítko "Zpřístupnit žákům" Vám vygenerujeme a e-mailem zašleme přístupové údaje pro žáky, kteří pak mohou film sledovat samostatně

Podívejte se i na videonávod. 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.