Kdo jsou finalisté Ceny Gratias Tibi 2017?

19.4.2017 / Cena Gratias Tibi

Porota měla v letošním roce velmi obtížné rozhodování. Rozmanitost, přínos i originalita nominovaných projektů byla obrovská.

Porota ale rozhodnout musela. Vybrala tři finalisty v každé kategorii. Podívejte se na zdůvodnění jejich výběru. Laureáti budou vyhlášeni na slavnostním předávání Cen Gratias Tibi v Lucerně 30. května a my se už těšíme na jejich reakce.

Kategorie základních škol

Kategorie středních škol

Kategorie do 30 let

V kategorii Cena O2 - vstřícná a bezpečná komunita zasedla pětičlenná porota a vybrala pět finalistů. Vítěze této kategorie bude vybírat veřejnost v on-line hlasování, na jehož spuštění upozorníme.

Kategorie Cena O2 - vstřícná a bezpečná komunita

 

Finalistům gratulujeme, všech nominovaných si moc vážíme a za jejich aktivity jim děkujeme.

O vítězi Ceny České televize budou moci diváci rozhodovat v on-line hlasování od 21. května. O podrobnostech dáme včas vědět.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.