Inspirujte se zajímavými projekty na InspiRACE

11.3.2022 / Kdo jiný?

Zveme vás na večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí, a to 25. března 2022 od 17:00 v Kasárnách Karlín.

Během večera vám desítka hostů představí, jak své nadšení k ochraně životního prostředí a udržitelnosti přetavila do konkrétních projektů a iniciativ. 

S vystupujícími, dalšími hosty a účastníky se budete moci po prezentacích potkat nad občerstvením zdarma, popovídat si a získat tak i motivaci k vlastní akci.

Těšit se můžete například na:

Večerem bude provázet moderátor Ondřej Šebestík, kterého můžete znát například z podcastu Podhoubí.

Registrujte se na setkání InspiRACE

Účast je zdarma. Akce je zahajovacím večerem k programu Kdo jiný?, v rámci kterého studenti středních škol realizují vlastní environmentální projekty. Do programu se můžete se svým týmem přihlásit zde.

Večeru InspiRACE se můžete zúčastnit i bez zapojení do projektu Kdo jiný?.

Akce se koná v rámci projektu "1Planet4All – Empowering youth, living EU values, tackling climate change" podpořeného z fondů Evropské unie. 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.