Zapojte se do týmových projektů Kdo jiný?

1.10.2012 / Kdo jiný?

Vidíte ve svém okolí, ve společnosti problémy a nechcete být jen ti, kdo na ně nadávají? Vyberte si téma a zkuste přispět k jejich zlepšení! Protože když ne vy, tak kdo jiný? Přihlaště se do týmových projektů! Kromě realizace samotného projektu se v letošním školním roce mohou studenti a žáci zapojení do týmových projektů těšit na setkání týmů Kdo jiný? v březnu 2013 (v době konání festivalu dokumentárních filmů Jeden svět) a nově také na soutěžní přehlídku všech týmových projektů uskutečněných ve školním roce 2012/2013.

 

Více informací a harmonogram týmových projektům na rok 2012/2013 naleznete zde. Vyplněnou přihlášku zasílejte do 18. 11. 2012 Janě Havlíčkové na adresu jana.havlickova@jsns.cz. Na této adrese či na telefonních číslech 226 200 438, 739 320 443 získáte další informace.  

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.