Jak probíhaly Studentské prezidentské volby? Podívejte se na krátká videa ze škol!

5.2.2013 / Studentské volby

Studentské i reálné prezidentské volby jsou za námi. Ohlédněte se za těmi studentskými prostřednictvím krátkých videií přímo od vás ze škol! Kromě naší krátké videoreportáže naleznete videa přímo od studentů a učitelů. Všem, kteří zveřejnili svá videa děkujeme.

videoreportáže přímo od studentů

Jak hlasovali studenti na Biskupském Gymnáziu v Brně a co si o výsledcích myslí vám  prozradí následující video.

 
Youtube video

Velmi povedenou reportáž ze Studentských prezidentských voleb natočili studenti z Gymnázia Frýdlant nad Ostravicí. Z téhož gymnázia je i další reportáž, kde se dozvíte, co si studenti a učitelé myslí o přímé volbě prezidenta a dalších souvisejících otázkách.

 
Video na Youtube

Jaká byla atmosféra při Studentských prezidentských volbách na Gymnáziu Ostrov se podívejte zde. Všem, kteří se podíleli na přípravě videií i všem účinkujícím děkujeme za jejich aktivitu!

 

Pokud jste realizovali podobná videa či akce během Studentských prezidentských voleb a rádi byste se o ně podělili, dejte nám o sobě vědět (kontakt: jana.havlickova@jsns.cz, +420 739 320 443).

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.