Festival Jeden svět 2013 končí - pomozte nám jej zhodnotit

16.4.2013 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Patnáctý ročník festivalu Jeden svět 2013 již proběhl téměř ve všech 40 českých městech a setkal se s velkým zájmem. Jen v Praze návštěvnost dosáhla 13 000 mladých diváků a divaček. Abychom si ověřili kvalitu akce a zjistili názor diváků, je pro nás velmi důležitá zpětná vazba. Pokud jste se se svými žáky zúčastnili některé dopolední projekce pro školy, prosíme vás o vyplnění krátkého elektronického dotazníku.

 

Dotazník otevřete kliknutím zde.

Děkujeme, že jste studenty a žáky vzali do kin. Doufáme, že se vám letošní ročník líbil a budeme se těšit na viděnou v příštím roce.

Ve fotogalerii se můžete prohlédnout fotografie z akcí, které jsme během letošního ročníku uspořádali.

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.