Filmy již brzy ve vaší schránce!

17.10.2013 / Příběhy bezpráví

Právě jsme rozeslali vámi objednané DVD k projektu Příběhy bezpráví - měsíc filmu na školách 2013. Pokud se k vám zásilka nedostane začátkem příštího týdne, zkuste zjistit, zda neleží na poště, případně nám dejte vědět mailem na info@pribehybezpravi.cz, nebo telefonicky 222 350 843. Jsme připraveni vám s čímkoli pomoci.

Zapojili jste se do projektu Příběhy bezpráví - měsíc filmu na školách a chcete se s tím pochlubit? Umístěte si na vaše školní webové stránky tento banner.

Nestihli jste se do Měsíce filmu na školách přihlásit? Stále máte možnost - prodloužili jsme pro vás uzávěrku přihlášek.

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.