Vítězové výtvarné soutěže ve Studiu Kamarád

11.12.2013 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Děti, které navštívily školní projekce na festivalu Jeden svět, mohly namalovat obrázek o filmu a přihlásit se s ním do naší soutěže. Celkem nám přislo 350 obrázků, ze kterých porota vybrala třináct vítězných dětí a jednu práci školního kolektivu.

Vítězové a vítězky vyhráli hračky a tašky z namibijské dílny Člověka v tísni, které jsme jim předali ve Studiu Kamarád v České televizi.

Proklikněte se na samostatnou stránku pro více informací, kde si můžete přečíst jména oceněných a kde naleznete odkaz do fotogalerie vítězných prací a odkaz na vysílání Studia Kamarád.

 

 

 

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.