Přejeme hezké vánoce a vše nej do roku 2014

17.12.2013 / JSNS

Vážení a milí pedagogové, děkujeme za spolupráci a podporu, kterou jste nám projevovali v letošním roce. Velice si vážíme toho, že naše materiály používáte při výuce a že se hojně zapojujete do našich projektů.

Rovněž Vám chceme poděkovat, že jste navštěvovali naše semináře, podíleli se na tvorbě nových výukových materiálů a odpovídali na naše evaluační dotazníky, které pro nás představují důležitou zpětnou vazbu.

V následujícím roce budeme pokračovat v práci na nových audiovizuálních lekcích využitelných online přímo ve výuce a samozřejmě budeme pokračovat v našich projektech, do nichž se společně se svými žáky můžete zapojit.

Doufáme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na další spolupráci. Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku šťastné vykročení.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.