Prodloužili jsme přihlášky do Měsíce filmu na školách

7.10.2014 / Příběhy bezpráví

Využijte této jedinečné příležitosti a přihlaste se stejně jako zatím 546 základních a středních škol z celé České republiky. Letos si můžete vybrat ze dvou možností jak se zapojit – uspořádat projekci s besedou nebo zrealizovat projekt Naše revoluce.

Zapojené školy získají zdarma nový film 1989: Z deníku Ivany A., knihu Komunismu Navzdory a plakátovou výstavu Sliby versus realita. K přihlášení na Měsíc filmu je třeba mít registraci na našem webu jsns.cz.

Pokud budete mít jakékoli otázky, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky: 222 350 843, nebo e-mailem: info@pribehybezpravi.cz.

Rádi vám s čímkoli pomůžeme.

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.