Právě jsme zveřejnili program školních projekcí v Praze

4.2.2015 / Festival Jeden svět - projekce pro školy / Vzdělávání vyučujících

I letos jsme pro vaše žáky a studenty připravili na školní projekce během festivalu Jeden svět výběr toho nejlepšího z české i zahraniční dokumentární tvorby. Vyberte si z letošní nabídky filmů pro nejmenší z kategorie Jeden svět dětem nebo pro starší studenty z kategorie Jeden svět pro studenty.

Podívejte se na ukázky filmů a rozhodněte společně se svými žáky, na co přijdete do kina. Vyberte si z programu  konkrétní den a čas  projekce a zavolejte nám na telefonní číslo 734 428 308 nebo 222 350 842, a to ve všední den od 9 do 17 hod. Poté se podívejte se na veškeré podrobné informacece o školních projekcích festivalu Jeden svět v Praze.

Těšíme se na vás!

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.