Stahujte naše filmy jednoduše a legálně

23.4.2015 / JSNS

Chcete pouštět dokumentární filmy žákům v hodinách, ale kvůli pomalému připojení se vám zasekávají nebo načítají pomalu? Je nám jasné, že takové problémy mohou úplně zkazit výsledný zážitek z promítání. Proto vám nabízíme možnost stahovat si filmy přímo do počítače, nebo je přenášet na USB.

Stahování filmů není nic těžkého. Stačí následovat tři kroky: stáhnete si soubor s filmem, instalujete si speciální přehrávač a aktivujete si licenci. Bližší informace najdete v našem návodu.

Pokud by vám stahování z nějakého důvodu nefungovalo nebo něco nebylo jasné, zavolejte na naši Help linku 226 200 433 každý všední den od 9 do 17 hodin, rádi vám pomůžeme.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.