Materiály k Měsíci filmu již brzy ve vaší škole

26.10.2015 / Příběhy bezpráví

Právě dnes rozesíláme první várku zásilek s materiály k Měsíci filmu všem školám, které mají nahlášenou projekci už v prvním listopadovém týdnu.

 

 

 

V balíčku naleznete plakátovou výstavu U nás pomáhali taky, knihu Moskva posílá tanky, časopis Respekt a DVD Okupace ve filmových dokumentech. Pro prvních dvě stě přihlášených přibalujeme i příručku Komunistická propaganda

Nejste registrovaná škola? Registraci jsme prodloužili!

Pokud jste přihlášení nestihli, či se teprve rozmýšlíte, registraci školy proveďte zde

Pokud byste si s čímkoli nevěděli rady nebo se vám nedařilo přihlásit, rádi vám pomůžeme na emailové adrese info@pribehybezpravi.cz nebo na telefonním čísle 222 350 845.

 

 

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.