Přihlašování do projektu Hledá se LEADr. je uzavřeno

15.1.2016 / Hledá se

V pátek 15.1. jsme ukončili přihlašování do projektu Hledá se LEADr. Počet mladých lidí ve věku od 17 do 25 let, kteří se o projekt zajímají a podali přihlášku, vyšplhal na 37. 

Tito přihlášení zaslali životopis a motivační dopis, v němž už často specifikovali a popsali projekt, kterým se chtějí zabývat a v rámci workshopů tak hodlají sbírat kompetence k jeho realizaci.

První školící víkend se odehraje ve dvou městech, jelikož účastníci se hlásí ze všech koutů České republiky. Pro účastníky z Prahy a okolí proběhne workshop 19. až 21.2. v Praze. V Brně se bude konat o týden později tedy 26.2. až 28.2.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.