Prohlédněte si sérii krátkých videí, jak na internet

1.3.2016 / Vzdělávání vyučujících

Zajímaly by vás přednášky prestižních světových univerzit, sociální síť navržená speciálně pro komunikaci učitelů, žáků a jejich rodičů nebo prostě jen jak pohodlně poslat velký soubor na internetu? To vše a mnoho více se dozvíte v naší nové sadě audiovizuálních lekcí Jak na internet.

Jak na internet je sada osmi krátkých audiovizuálních lekcí určená pro pedagogy, ve kterých vám populární herec Roman Zach ukáže nejen bezpečné používání internetu, ale také jak více využít jeho potenciál v nejrůznější podobě moderních technologíí. Například výukové hry pro děti, cloudová datová úložistě nebo třeba online semináře.

Buďte in. Nechte se inspirovat.

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.