Podívejte se na nový spot Hledá se LEADr.

8.3.2016 / Hledá se

Na počátku se do projektu přihlásilo zhruba 50 lidí, nyní jsme vybrali 15 postupujících.Sledujte tyto mladé budoucí leadry a leadryně v pořadu Hledá se LEADr., zde na našich stránkách nebo na stream.cz. Čeká je celkem 6 kol a vítěz získá finanční podporu pro svůj projekt a zahraniční stáž. Kromě radosti z aktivních mladých lidí, jsme pyšní i na náš nový spot. Podívejte se na něj!

Režie: Jiří Rendl
Kamera: Gašper Šnuderl
Záznam a mix zvuku: Dominik Dolejší
Hudba: Jiří Konvalinka
Steadicam operator: Mark Rimmer
Casting: Maja Hamplová

Dále děkujeme všem, kteří se na spotu podíleli, tedy hercům, komparzistům (zejména Jindřichovi Šídlovi), celému natáčecímu štábu a všem firmám a organizacím, které nám velmi výhodně zapůjčily techniku, prostory, studia atd.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.