Zapojte se se svými studenty do projektu Kdo jiný?

21.2.2022 / Kdo jiný?

Věříte, že stojí za to motivovat studenty ke zlepšování věcí kolem sebe? My ano! A proto vám nabízíme další běh vzdělávacího programu Kdo jiný?. Ve spolupráci s pedagogy dáváme studentům prostor využít svůj potenciál a nadšení a vytvořit v menší skupině vlastní veřejně prospěšný projekt.

Poslední roky se zaměřujeme na téma ochrany životního prostředí, klimatické změny a udržitelného spotřebitelského chování. Chceme studentům ukázat, že pokud se jim nelíbí, co se v oblasti životního prostředí děje kolem nich, můžou s tím udělat něco sami teď. Ne až budou starší.

Do projektu se můžete hlásit tady do 18.3.2022. Váháte, zda je pro vás a vaše studenty projekt vhodný? Zúčastněte se 15.3.2022 v 16 hodin naší informační schůzky pro učitele

Týmy by měly mít max. 4 členy ve věku od 15 let + vyučujícího, který tým provází na setkání a podporuje ho v průběhu projektu. Účast v projektu je pro týmy bezplatná. Navíc vám zajistíme ubytování, občerstvení a mimopražským proplatíme dopravu.

 

Připravili jsme pro vás:

  • 1 úvodní inspirativní setkání spojené s festivalem Jeden svět: 25.-26.3.2022
  • 2 víkendová setkání: 9.-10.4.2022 a 27.-29.2022
  • 1 follow up online setkání: začátek května
  • spolupráci odborníků a mentorů

Projekt zahájíme společným večerem plným inspirace a příběhů mladých lidí, kteří své nadšení k ochraně životního prostředí přetavili do zajímavých projektů a iniciativ. InspiRACE (čti inspirejs) proběhne 25.3.2022 v tematickém Prostoru 39. Akce je krásnou příležitostí k networkingu a motivování studentů k akci. Na Inspirace jste se svými studenty zváni, i když se do projektu dál nezapojíte.

Čeká vás bohatý program, zajímavá zkušenost a dobrý pocit z akce ve prospěch naší planety.

Pro více informací a inspiraci z minulých let se podívejte na stránky projektu Kdo jiný?.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.