Připravili jsme pro vás skvělé nové filmy!

23.6.2015 / Filmové kluby / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Pro příští školní rok jsme pro vás připravili sedm nových filmů, které se promítaly na festivalu Jeden svět 2015. Neváhejte a nakoukejte je již teď, ať se parádně připravíte!

Můžete shlédnout film Hlas za kozu o keňských přípravách a intrikách studentů, kteří hodlají kandidovat ve školních volbách nebo drsný snímek Putinovy „Děti 404" o nelehké situaci LGBT komunity mladých lidí v Rusku nebo Made in BY o životě běloruských umělců v  totalitním režimu. Dále pro vás připravujeme snímky Jenica a Perla o romských kamarádkách se zálibou v tanci, film Bojovníci ze severu o mladých lidech z Evropy, kteří se v posledních letech přidávají k radikálním islamistickým skupinám,  vizuálně působivý ekologický film Thule Tuvalu o tom, jaké má tání ledovců dopad na každodenní život lidí a snímek Hiphop-erace o tom, jak se novozélandští senioři, jejichž věkový průměr se blíží devadesátce, zúčastní hiphopové soutěže.

ehož věkový průměr se blíží devadesátcezúčastní hiphopové soutěže.

 

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.